Vpředu byznys, vzadu párty Oboustranná čepice

Váš nejoblíbenější bestseller - oboustranná čepice - se opět vrací! Vpředu byznys, vzadu párty, nejznámější účes 90. let, někdy nazývaný také jako mullet, deka nebo tučňák! Tohle heslo zkrátka vystihuje celá 90. léta.

S touhle čepicí sklidíte úspěch u každého, kdo rčení aspoň jednou v životě slyšel - a navíc vám nikdo nebrání v tom, abyste čapku nosili opačně - vpředu "párty", vzadu "byznys"! :-)

(Na výběr máte ze tří barev, ale jestli čepici chcete dát jako dárek k Vánocům, tak si pospěšte - od každé barvy je totiž jen 20 kousků!)

540 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu

Účes "vpředu byznys, vzadu párty" nosil i Jaromír Jágr a nebo třeba Ivan Jonák, král porevolučních českých mafiánů. Ten ho díky svým kudrnatým vlasům dovedl až k bizarní dokonalosti . “Vpředu byznys, vzadu párty” dnes není jen názvem účesu, ale heslem, které vystihuje celá 90. léta.

S touhle oboustrannou čepicí sklidíte úspěch u každého, kdo rčení aspoň jednou v životě slyšel. A nebo čepici darujte jako dárek k Vánocům tomu, kdo v devadesátkách vyrůstal.

  • Tři barevné varianty: Černá, červená a zelená
  • Univerzální velikost čepice
  • Kvalitní nášivky z obou stran. Nikdo vám navíc nebrání v tom, abyste čapku nosili opačně - vpředu "párty", vzadu "byznys". :-)
Kategorie: Čepice
Barevné varianty: Černá, červená, želená
Velikost: Univerzální
Počet výšivek: 2
Zpět do obchodu