Retroherní tričko Dámské

2 (kopie)
490 Kč

Tamagotchi, POGy, Tetris. Kdo by si nepamatoval tyhle tři legendární hry? Snad jedině ten, kdo devadesátky nezažil. Retroherní tričko je určeno všem milovníkům Pure devadesátek!

Rozhodnujete mezi dvěma velikostmi? U tohoto trička doporučejeme při nerozhodnosti zvážit větší velikost, protože jde o vypasovaný dámský střih.

490 Kč 430 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu

Když jsme se rozhodovali, jaké motivy na Retroherní tričko zvolit, měli jsme jasno, že musí jít o hry, které jsme v 90. letech všichni zbožňovali. Hned bylo jasné, že nesmí chybět Tamagotchi, elektronické zvířátko, po kterém jsme v té době snad všichni toužili. Ani u POGů nebylo rozhodování složitou záležitostí, vždyť mánie POGů pohltila v devadesátkách celou Českou republiku. A čím tyhle dvě legendární záležitosti doplnit? No přece kostičkou z Tetrisu! Je snad někdo, kdo Tetris v dětství alespoň jednou nehrál? Těžko! 

  • Tričko má vypasovaný dámský střih. Pokud se tedy rozhodnujete mezi dvěma velikostmi a nevíte si rady, tak u tohoto trička není na škodu zvolit větší z vámi zvažovaných velikostí.
  • Retroherní tričko je určeno všem milovníkům Pure devadesátek!
  • Na dámské variantě trika má srdce červenou barvu
Kategorie: Trička
Varianta: Dámská
Barva: Bílá
Gramáž: 150 g/m²
Složení: 100% bavlna
Zpět do obchodu