Vyrobila tvůrčí skupina Dámské triČko

Neohodnoceno

Pamatujete si, jak jsme pravidelně sedávali před obrazovkami, nadšeně sledovali svůj oblíbený seriál a u televize byli nalepení až do úplného konce, dokud nezaznělo “Vyrobila tvůrčí skupina Aleny Poledňákové a Vladimíra Tišnovského”? Tohle duo mělo na svědomí české znění snad všech nejlepších seriálů!

Rozhodnujete mezi dvěma velikostmi? U tohoto trička doporučejeme při nerozhodnosti zvážit menší velikost, protože jde o dámský volnější střih. 

499 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu

Jména Aleny Poledňákové a Vladimíra Tišnovského zná snad každý, kdo vyrůstal v 90. letech nebo v miléniu. Vždyť tohle legendární duo mělo na starost české znění většiny tehdejších zahraničních seriálů a filmů. U obrazovek jsme tak nadšeně čekali na legendární televizní hlášku "Vyrobila tvůrčí skupina Aleny Poledňákové a Vladimíra Tišnovského". Udělejte tričkem radost sami sobě a nebo jím potěšte své kamarádky a kolegyně - garantuje vám, že z trička s touhle hláškou bude mít radost každá obdarovaná!

  • Tričko má volný a delší stylový střih. Pokud se tedy rozhodnujete mezi dvěma velikostmi a nevíte si rady, tak u tohoto trička není na škodu zvolit menší z vámi zvažovaných velikostí.
  • Tričko nabízíme pouze v černé barvě
Kategorie: Trička
Varianta: Dámská
Barva: Černá
Gramáž: 140 g/m²
Složení: 100% bavlna